Uczestniczyliśmy w pikniku sportowo-rekreacyjnym pn. „Integracja przy muzyce” na Bemowie
Sobota na Bemowie minęła pod znakiem bezpieczeństwa i profilaktyki. W Parku Górczewska odbył się piknik, którego organizatorem był Bemowski Urząd Dzielnicy. Dla wszystkich osób zostały przygotowane liczne atrakcje, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Przeczytaj